Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 503036-2020
България-София: Канцеларски разделители
2020/S 207-503036
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на ЦУ на МВнР.
II.1.2)Основен CPV код
30199600 Канцеларски разделители
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на външните работи, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на външните работи“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали по заявка на възложителя съгласно изискванията на техническата спецификация и нуждите на възложителя