S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodanie softvérových licencií k modulu nástroja ALVAO Service Desk a o poskytovaní servisnej podpory a súvisiacich služieb
Referenčné číslo: 06/2023/PJ
II.1.2)Hlavný kód CPV
48421000 Softvérový balík na správu zariadení
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je
a) servisná podpora ALVAO Support, úroveň Standard, špecifikovaná v čl. 3 bod 1.1 Rámcovej dohody,
b) maintanance softvérových licencií na Alvao Service Desk držaných objednávateľom pred uzavretím Rámcovej dohody ako aj nadobudnutých na základe Rámcovej dohody v rozsahu podľa čl. 3 bod 1.2 Rámcovej dohody,
c) dodanie licencie na modul Alvao Advanced Workflow v rozsahu podľa čl. 3 bod 1.3 Rámcovej dohody,
d) služba rozvoja SD, špecifikovaná v čl. 3 bod 1.4 Rámcovej dohody.
Podrobný opis je uvedený v časti IV a v návrhu RÁMCOVEJ DOHODY o dodaní softvérových licencií k modulu nástroja Alvao Service Desk a o poskytovaní servisnej podpory a súvisiacich služieb.
Podrobne uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 72 945.50 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
72212218 Služby na vývoj softvéru na riadenie licencií
II.2.4)Opis obstarávania: