Dodávky - 503517-2022
Submission deadline has been amended by:  574869-2022
Česko-Třebíč: Přístroje pro operační sály
2022/S 179-503517
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Věž artroskopická Full HD
Spisové číslo: 7338
II.1.2)Hlavní kód CPV
33162100 Přístroje pro operační sály
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nové, dosud nepoužité zdravotnické techniky: artroskopické věže Full HD včetně kompletního příslušenství a záručního servisu v délce 24 měsíců.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nové, dosud nepoužité zdravotnické techniky: artroskopické věže Full HD včetně kompletního příslušenství a záručního servisu v délce 24 měsíců. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku a další podmínky jsou v zadávací dokumentaci.
Lieferungen - 503517-2022
Tschechien-Třebíč: OP-Ausrüstung
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: 7338
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33162100 OP-Ausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: