Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за нуждите на Министерството на културата
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за нуждите на Министерството на културата съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-4/18.4.2019 г. за доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“. Прогнозното количество на тонерите и други консумативи за печат се съдържа в техническите спецификации на поръчката. Възложителят не е длъжен да заяви цялото количество артикули, предмет на настоящата обществена поръчка.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е със срок на изпълнение от датата на извеждане на договора в деловодството на възложителя до изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-4/18.4.2019 г.
Срокът за изпълнение на всяка доставка е до 2 работни дни, считано от датата на получаването на заявката от изпълнителя.