С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерството на културата
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерството на културата съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-8/18.4.2019 г. за доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки. Прогнозното количество на тонерите и други консумативи за печат се съдържа в техническите спецификации на поръчката. Възложителят не е длъжен да заяви цялото количество артикули, предмет на настоящата обществена поръчка.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е със срок на изпълнение от датата на извеждане на договора в деловодството на възложителя до изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-8/18.4.2019 г.
Срокът за изпълнение на всяка доставка е до 2 работни дни, считано от датата на получаването на заявката от изпълнителя.