2. Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych o kodach 180102*,180103*, 180108*, 180101, 180104, 180106*, 180107, 180109 odbywać się będzie zgodnie z formularzem ofertowo-cenowym, SWZ oraz na warunkach określonych w projekcie umowy będącej załącznikiem do przedmiotowej specyfikacji.
5. Planowana ilość odpadów we wskazane dni odbioru od 1,300 Mg do 1,600 Mg. Podana ilość jest wartością szacunkową – zmienną.