Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (18 dalis)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71247000 Statybos darbų priežiūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (18 dalis).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71247000 Statybos darbų priežiūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kelio Nr. 150 Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys 1,636 km esančios sankryžos rekonstravimas į žiedinę sankryžą ir 2,0–4,439 km ruožo rekonstravimas (I dalis).