Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fejlesztés MVMI MS Dynamics CRM2011 rendszerében
Numéro de référence: EKR000190222020
II.1.2)Code CPV principal72212517 Services de développement de logiciels de technologies de l'information
II.1.4)Description succincte:
Az MVMI Zrt. Microsoft Dynamics CRM2011-es rendszerében az üzlet igényeiből adódó fejlesztések elvégzése a Vállalkozótól történő tervezői, fejlesztői, tesztelői, valamint információtechnológiai szakértői kompetencia bevonásával.
A szolgáltatással kapcsolatos részletes műszaki követelményeket a műszaki leírás tartalmazza. A műszaki leírás alapján elvégzendő konkrét feladat a keretmegállapodás második részében a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján egy nyertes ajánlattevőtől közvetlen megrendelésben kerül rögzítésre. Ajánlatkérőnek előre vállalt megrendelési kötelezettsége nincs.
A keretmegállapodás keretösszege: 161 000 000 HUF.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72212517 Services de développement de logiciels de technologies de l'information
II.2.4)Description des prestations:
A keretmegállapodás keretösszege: 161 000 000HUF.