Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
966/2012/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A zöldterületek karbantartása és kapcsolódó tevékenységek a JRC isprai telephelyén
Hivatkozási szám: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Fő CPV-kód77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés magában foglalja az összes zöldterületekkel, fákkal és egyéb területtel kapcsolatos karbantartási tevékenységet. A nyertes ajánlattevő feladata a zöldterületek karbantartása a JRC isprai telephelyén, amelynek területe több mint 100 hold.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A zöldterületek karbantartása és kapcsolódó tevékenységek a JRC isprai telephelyén.
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 966/2012
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Manutenzione delle aree verdi e le relative attività al JRC sito di Ispra
Numero di riferimento: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Codice CPV principale77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.1.4)Breve descrizione:
Nel contratto sono incluse tutte le attività di manutenzione relative alle aree verdi, agli alberi e ad altre zone. Il contraente sarà responsabile della manutenzione delle Aree verdi del JRC sito di Ispra, che ha più di 100 acri di superficie.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Manutenzione delle aree verdi e le relative attività al JRC sito di Ispra.
Għandna l-pjaċir inħabbru li l-verżjoni l-ġdida tal-portal tat-TED se tibda topera fil-29.01.2024 (data indikattiva - għad trid tiġi kkonfermata!) Interessat li tiskopri l-funzjonalitajiet ġodda, it-titjib u l-impatt fuq l-utenti? Nistednuk iżżur l-artiklu tagħna u ssib aktar dwar il-bidliet u l-funzjonalitajiet ġodda ewlenin.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1.2)Codice CPV principale
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2.2)Codici CPV supplementari
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 966/2012
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Manutenção das áreas verdes e atividades conexas no estabelecimento de Ispra do JRC
Número de referência: JRC/IPR/2018/R.I.4/0044/OC
II.1.2)Código CPV principal77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
II.1.4)Descrição resumida:
O contrato inclui todas as atividades de manutenção relacionadas com as áreas verdes, árvores e outras áreas. O contratante será responsável pela manutenção das áreas verdes do estabelecimento de Ispra do JRC, que tem uma área de superfície de mais de 100 hectares.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
II.2.4)Descrição do concurso:
Manutenção das áreas verdes e atividades conexas no estabelecimento de Ispra do JRC.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 966/2012
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Údržba zelených plôch a súvisiace činnosti na pracovisku Spoločného výskumného centra v Ispre
II.1.2)Hlavný kód CPV77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
II.1.4)Stručný opis:
Obstarávanie zahŕňa všetky činnosti údržby súvisiace so zeleňou, stromami a ďalšími oblasťami. Dodávateľ bude zodpovedný za údržbu zelených plôch na pracovisku Spoločného výskumného centra v Ispre, ktorého rozloha je viac ako 100 akrov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
II.2.4)Opis obstarávania:
Údržba zelených plôch a súvisiace činnosti na pracovisku Spoločného výskumného centra v Ispre.