Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Multiple framework service contract to draw up plans, give advice and provide support during various phases of construction and/or renovation projects
Reference number: JRC/PTT/2017/R.2/0096/OC
II.1.2)Main CPV code71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
II.1.4)Short description:
For the completion of mainly various construction and/or renovation projects of varying sizes, JRC Petten requires support, among others in the field of analysis, preliminary designs, writing specifications, studies on building related matters, advise from various expert reports, providing information during price requests, supervision during project implementation, etc.
Anúncio relativo a alterações ou de informação complementar
Base jurídica:
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Contrato-quadro múltiplo de serviços relativo à elaboração de planos, prestação de aconselhamento e apoio durante várias fases de projetos de construção e/ou renovação.
Número de referência: JRC/PTT/2017/R.2/0096/OC
II.1.2)Código CPV principal71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
II.1.4)Descrição resumida:
Para a conclusão, essencialmente, de vários projetos de construção e renovação de dimensões variadas, a JRC Petten requer apoio, entre outros, no campo da análise, desenhos preliminares, redação de especificações, estudos sobre assuntos relacionados com construção, consultoria de vários relatórios de peritos, fornecendo informações durante pedidos de preços, supervisão durante a implementação do projeto, etc.
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Viacnásobná rámcová zmluva na služby v súvislosti s vypracovaním plánov, poskytnutím poradenstva a podpory počas rôznych fáz projektov výstavby a/alebo obnovy.
II.1.2)Hlavný kód CPV71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
II.1.4)Stručný opis:
V záujme riadenia z prevažnej časti rôznych projektov výstavby a/alebo obnovy rôznej veľkosti pracovisko JRC v Pettene požaduje podporu, okrem iného, v oblasti vedenia analýz, vypracovania predbežných plánov, prípravy špecifikácií, vykonania štúdií o záležitostiach súvisiacich s výstavbou, poskytnutia poradenstva zo strany rôznych odborníkov, poskytnutia informácií pri žiadostiach o ponuky, dozoru nad vykonávaním projektu atď.