Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
EU-udbud vedr. levering af gummihjulslæsser til Kredsløb Genbrug A/S, Cirkulære Råstoffer, Ølstedvej 24 Lisbjerg
II.1.2)Hoved-CPV-kode43000000 Maskiner til minedrift, stenbrydning samt bygge- og anlæg
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbuddet omfatter levering af én (1) gummihjulslæsser til Kredsløb Genbrug A/S, Cirkulære Råstoffer, Ølstedvej 24 Lisbjerg.