Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Consultancy iVRI-expert en -projectleider
Número de referencia: EMG-MDM/19I03-F02_0
II.1.2)Código CPV principal79421000 Servicios de gestión de proyectos que no sean los de construcción
II.1.4)Breve descripción:
Consultancy iVRI-expert en -projectleider.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)71600000 Servicios de ensayo, análisis y consultoría técnicos
73220000 Servicios de consultoría en desarrollo
II.2.4)Descripción del contrato:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: EMG-MDM/19I03-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
73220000 Advies inzake ontwikkeling
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: