Supplies - 505248-2021
Poland-Katowice: Pharmaceutical products
2021/S 194-505248
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 186-481685)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa leków
Reference number: DZ.3321.92.2021
II.1.2)Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad. 1 – Treprostinil inj.- Program lekowy NFZ
Zad. 2 – Alirocumab inj.- Program lekowy NFZ
Zad. 3 – Evolocumab inj.- Program lekowy NFZ
Zad. 4 – Interferon beta 1-b - Program lekowy NFZ
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 4.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 4 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: DZ.3321.92.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis: