Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 505295-2020
Polska-Warszawa: Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
2020/S 207-505295
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie badania ewaluacyjnego pn.: „Ocena wpływu działań podejmowanych w ramach IX osi priorytetowej PO IIŚ 2014–2020 na poprawę stanu zdrowia społeczeństwa – etap I". Znak postępowania ZZP-193/20
Numer referencyjny: ZZP-193/20
II.1.2)Główny kod CPV
79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Ocena wpływu działań podejmowanych w ramach IX osi priorytetowej PO IiŚ 2014–2020 na poprawę stanu zdrowia społeczeństwa – etap I".
Celem głównym niniejszej ewaluacji jest opracowanie metodyki i pilotażowa ocena wpływu (pomiar bazowy) działań podjętych w ramach IX OP PO IiŚ w latach 2014–2020 na realizację celu szczegółowego przedmiotowej osi priorytetowej.
Przedmiot zamówienia zostanie sfinansowany w ramach wniosku o dofinansowanie projektu pomocy technicznej PO IiŚ 2014-2020 na lata 2019–2020 – oś priorytetowa X PO IiŚ, Działanie 10.1 Pomoc techniczna – Ewaluacja, kategoria interwencji 122; Działanie z zakresu budżetu zadaniowego działanie 17.2.1.5 Wsparcie wdrażania programów.