There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 505564-2019
Nederland-Rotterdam: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
2019/S 207-505564
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Senior jurist bestemmingsplannen – cluster SO
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Senior jurist bestemmingsplannen.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Senior jurist bestemmingsplannen, 1 gegunde kandidaat, gemiddeld 36 uur per week.