Услуги - 50559-2021
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2021/S 021-050559
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция по рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП)
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществена поръчка е проведена по РС № СПОР-28 от 21.12.2017 г. на ЦОП с предмет услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция