Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Buitenlandse Dienstreizen.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze Europese aanbesteding heeft betrekking op het verzorgen van boekingen ten behoeve van buitenlandse dienstreizen voor Stichting Naturalis Biodiversity Center. Voor een uitgebreide beschrijving, zie de Uitnodiging tot Inschrijving.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)55100000 Dienstleistungen von Hotels
63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De raming van de opdracht is gebaseerd op het boekjaar 2019 en de verwachte omvang van de organisatie. De periode 2020 - 2022 is niet representatief vanwege de COVID-19 pandemie. De geraamde waarde van de overeenkomst bedraagt meer dan de drempelwaarde waarboven het volgen van een Europese aanbestedingsprocedure verplicht is en bedraagt naar verwachting minimaal € 350.000 per jaar, exclusief hotelovernachtingen. Deze opgave is indicatief en aan deze opgave kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.