Denne bekendtgørelse er kun vejledende
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Video Conference Solution for the Courts of Denmark
II.1.2)Hoved-CPV-kode32232000 Videokonferenceudstyr
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
45300000 Udførelse af bygningsinstallationer
32321200 Av-udstyr