Dienstleistungen - 505962-2022
Rumänien-București: Postzustellung
2022/S 179-505962
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de curierat pentru livrarea la domiciliul solicitanților a permiselor de conducere și a certificatelor de înmatriculare a autovehiculelor
Referenznummer der Bekanntmachung: 12340
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
64121100 Postzustellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de curierat pentru livrarea la domiciliul solicitanților a permiselor de conducere și a certificatelor de înmatriculare a autovehiculelor pentru o perioadă de 48 luni.
Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor:
18 zile (înainte de data limită de depunere a ofertelor). Termenul-limită în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare va fi cu 10 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 96 000 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pe întreaga perioadă de derulare a acordului-cadru se vor efectua 9.600.000 de trimiteri.
Servicii de curierat pentru livrarea permiselor de conducere si a certificatelor de inmatriculare a vehiculelor la domiciliul solicitantilor din toate localitatile din Romania.