Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DAS inhuur personeel ISNV
Numéro de référence: EG.185036/MH
II.1.2)Code CPV principal79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
II.1.4)Description succincte:
ISNV heeft regelmatig behoefte aan externe inhuur van diverse expertise en capaciteit. Het betreffen doorgaans functies op HBO/WO niveau vanaf schaal 9 (CAR-UWO) en hoger. Voor de invulling van deze behoefte heeft ISNV gekozen om een DAS in te stellen. ISNV nodigt geïnteresseerde partijen uit (zowel ondernemingen, als ZZP'ers) om zich te registreren en aan te melden voor de diverse vakgebieden binnen dit DAS (zie voor de vakgebieden § 1.3.2).
Met het DAS willen de deelnemende gemeenten binnen ISNV op bepaalde momenten deskundigheid op een flexibele manier kunnen aantrekken en daarbij de aanbestedingsregels respecteren. Transparantie en mededinging bij de inhuur van externe partijen zijn daarbij speerpunten.
Het DAS wordt ingesteld voor een periode van twee (2) jaar (1.2.2021), met acht (8) keer een optie tot verlenging van één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1.2.2019.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
II.2.4)Description des prestations:
ISNV heeft regelmatig behoefte aan externe inhuur van diverse expertise en capaciteit. Het betreffen doorgaans functies op HBO/WO niveau vanaf schaal 9 (CAR-UWO) en hoger. Voor de invulling van deze behoefte heeft ISNV gekozen om een DAS in te stellen. ISNV nodigt geïnteresseerde partijen uit (zowel ondernemingen, als ZZP’ers) om zich te registreren en aan te melden voor de diverse vakgebieden binnen dit DAS (zie voor de vakgebieden § 1.3.2).