Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Afvoeren en verwerken van groeimiddelen
Numero di riferimento: 202202037
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende dienst, een Overeenkomst sluiten met maximaal één marktpartij die gedurende de looptijd het afvoeren en de verwerking van groeimiddelen uitvoert. De ambitie is om alle aangeboden groeimiddelen terug te brengen als nuttige toepassing zoals benoemd in de afval hiërarchie LAP3 (C1, C2, C3 en D).
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van 400.000 kilo.