Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. De inschrijver beschikt over minimaal 1 referentie inzake vergelijkbare, uitgevoerde opdrachten gerealiseerd gedurende de laatste drie jaar, aangaande de inzameling van minimaal 300 ton textiel, per jaar.
5. Een gedurende de laatste 3 jaar gemiddelde jaarlijkse personeelsbezetting van minimum 5 personen die bij de inzameling, hergebruik en verwerking van textiel ingezet kunnen worden.
2. Een referentiefiche voor ten minste 1 vergelijkbare opdracht. De inschrijver dient de volgende informatie mee te delen:
- Identificatie van de referentie;
- Naam van de opdracht;
- Opdrachtgever en adresgegevens contactpersoon;
- Plaats van uitvoering;
- Totale jaarlijkse tonnage van de referentieopdracht;
- Periode van uitvoering;
- Omschrijving van de referentieopdracht, met aanduiding van welke taken/aspecten ervan door de titularis van de referentie zelf zijn uitgevoerd en welke andere partijen (onderaannemers,...) bij de uitvoering betrokken waren;
- Motivering waarom deze referentie relevant is voor onderhavige opdracht.
Elke referentiefiche bestaat uit maximaal 2 A4-pagina's of 1 A3-pagina inclusief beeldmateriaal, minimaal lettergrootte 10.
De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om de goede uitvoering van elk van deze referenties te verifiëren bij de desbetreffende opdrachtgever.
5. Overzicht van de personeelsbezetting van de laatste 3 jaar.