Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за доставка на електронни книги
Референтен номер: EAC/2020/OP/0003
II.1.2)Основен CPV код22120000 Публикации
II.1.4)Кратко описание:
Рамков договор за доставка на електронни книги.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová smlouva na dodávku elektronických knih
Spisové číslo: EAC/2020/OP/0003
II.1.2)Hlavní kód CPV22120000 Publikace
II.1.4)Stručný popis:
Rámcová smlouva na dodávku elektronických knih.