Diensten - 506656-2021
België-Melle: Installatie van hardware
2021/S 194-506656
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Plotters
Referentienummer: Fluvius-FLU20IT010-F06_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
51611100 Installatie van hardware
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht betrof het huren, laten leveren, installeren en onderhouden van plotters met bijhorende scanners en vouwapparaten, alsook voor het voorzien van de nodige verbruiksgoederen.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
30232100 Printers en plotters
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Fluvius medewerkers hadden nood aan het afdrukken van plannen op grote formaten. Via een plotter
kunnen ze een groter formaat kiezen dan standaard printers. Bovendien kan sneller afgedrukt worden en
met een grote nauwkeurigheid zodat alle details goed tot hun recht komen.
Nadat deze plannen geplot zijn, dienen deze in vele gevallen nog automatisch gevouwen te worden, wat
leidt tot tijdswinst en kunnen deze gemakkelijk worden meegenomen. In een aantal gevallen is er ook de
nood om bestaande plannen in te scannen.
Hieronder een overzicht van de verschillende interne diensten welke gebruik maken van plotters:
 Studies en aanleg Tekencel:
o Deze maken plots van plannen die gebruikt worden door exploitatie, deze plannen in
kleur worden meegenomen bij uit te voeren werken;
o Als er keuringen dienen te gebeuren van cabines worden van deze cabines zwartwitplots gemaakt;
o Op regelmatige basis komt er een vraag van de gemeenten om de plannen van openbare
verlichting te vernieuwen. Deze zijn in kleur om de verschillende brandregimes te
kunnen onderscheiden.
 Studies – Aanleg Back – Office Dossieradministratie:
o Deze drukken de verschillende plannen af om bij in het dossier te steken. Meestal zijn
dit kleurenplots.
 Studies – Aanleg Ontwerp Netten Projectbeheer:
o Hier is er nood aan plots van de ontwerpen om deze te bespreken met de gemeenten;
o Voor vergunningen moeten er plots gemaakt worden, momenteel worden deze nog in
zwart-wit geplot maar naar de toekomst toe zou dit veranderen naar kleur.
 Dienst Exploitatie:
o Deze plotten hun schema’s af.
Er wordt voorgesteld gebruik te maken van verschillende rollen papier met elk een verschillend
papierformaat, zodat tijd en papier gespaard kan worden.
Voor personeelsleden, welke in alle weersomstandigheden plannen dienen te gebruiken, is
waterbestendige inkt noodzakelijk.