Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Servicios vinculados a los portales corporativos (externos e interno) de la Asamblea de Madrid.
Nuorodos numeris: CPAS/2021/08 servicios portales Web Intranet
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72212224 Tinklalapių redagavimo programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72212783 Turinio valdymo programinės įrangos kūrimo paslaugos
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
72267100 Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra
72310000 Duomenų apdorojimo paslaugos
72400000 Interneto paslaugos
72413000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių projektavimo paslaugos
72417000 Interneto domenų vardai
72420000 Interneto plėtros paslaugos
72421000 Interneto arba intraneto klientų taikomųjų programų kūrimo paslaugos
72422000 Interneto arba intraneto serverių taikomųjų programų kūrimo paslaugos
72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
72514300 Įrenginių valdymo paslaugos, susijusios su kompiuterių sistemų priežiūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas: