Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 507590-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 208-507590
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на регионалното развитие и благоустройството
Референтен номер: 10-20-043
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на поръчката е доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на регионалното развитие и благоустройството.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на поръчката е доставката на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на регионалното развитие и благоустройството.