II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: DG22-210
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Opdrachtgever wenst per perceel met één Opdrachtnemer een Overeenkomst voor Borstelen op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Overeenkomst voldoet aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 1 Borstelen Tilburg Bi-OS
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Dienstverleningsplan (perceel 1) / Gewichtung: 50
Qualitätskriterium - Name: Plan van aanpak SROI perceel 1 / Gewichtung: 10
Preis - Gewichtung: 40
Perceel 2 Borstelen Tilburg West
Los-Nr.: 2
Qualitätskriterium - Name: Dienstverleningsplan (perceel 2) / Gewichtung: 50
Qualitätskriterium - Name: Plan van aanpak SROI (perceel 2) / Gewichtung: 10
Perceel 3 Borstelen Tilburg Noord
Los-Nr.: 3
Qualitätskriterium - Name: Dienstverleningsplan (perceel 3) / Gewichtung: 50
Qualitätskriterium - Name: Plan van aanpak SROI (perceel 3) / Gewichtung: 10
Perceel 4 Borstelen Hilvarenbeek
Los-Nr.: 4
Qualitätskriterium - Name: Dienstverleningsplan (perceel 4) / Gewichtung: 50
Qualitätskriterium - Name: Plan van aanpak SROI (perceel 4) / Gewichtung: 10