II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 291-6
Referenznummer der Bekanntmachung: 702201502
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42131230 Schieberventile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KLINOWE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42131230 Schieberventile
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KLINOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Zadanie nr 2. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY NOŻOWE
Los-Nr.: 2
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY NOŻOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Zadanie nr 3. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY PŁYTOWE
Los-Nr.: 3
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY PŁYTOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Zadanie nr 4. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY ZAPOROWE
Los-Nr.: 4
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY ZAPOROWE, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 5. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY ZWROTNE
Los-Nr.: 5
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY ZWROTNE , zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 6. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KOPERTOWE
Los-Nr.: 6
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KOPERTOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 7. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KRYZY POMIAROWE
Los-Nr.: 7
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KRYZY POMIAROWE, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 8. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY PŁYWAKOWE
Los-Nr.: 8
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY PŁYWAKOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 9. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KLINOWE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM
Los-Nr.: 9
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZASUWY KLINOWE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 10. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY NAPOWIETRZAJĄCO - ODPOWIETRZAJĄCE
Los-Nr.: 10
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY NAPOWIETRZAJĄCO - ODPOWIETRZAJĄCE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 11. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE PRZEŁOŻENIOWE
Los-Nr.: 11
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE PRZEŁOŻENIOWE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 12. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE Z SAMOREGULACJĄ
Los-Nr.: 12
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE Z SAMOREGULACJĄ zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 13. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE
Los-Nr.: 13
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY REDUKCYJNE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 14. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA
Los-Nr.: 14
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 15. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KOSZE SSAWNE
Los-Nr.: 15
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KOSZE SSAWNE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 16. ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KOŁNIERZE
Los-Nr.: 16
ARMATURA PRZEMYSŁOWA – KOŁNIERZE zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.