Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen: II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod60651000 Uthyrning av fartyg med besättning
II.1.4)Kort beskrivning:
Sjötransport av förorenade jordmassor.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)60651600 Leveranser till havs med fartyg
63726400 Befraktning av fartyg
63727100 Bogseringstjänster
63727200 Påskjutningstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: