Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering van klepelmaaiers, onderdelen en specialistische (onderhouds)werkzaamheden
Referenznummer der Bekanntmachung: 76335
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16310000 Mäher
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Europees openbare aanbesteding voor de levering van klepelmaaiers, onderdelen en specialistische (onderhouds)werkzaamheden van de verschillende merken, welke de aanbestedend dienst in gebruik heeft.
De aanbesteding is opgedeeld in verschillende percelen, te weten:
Perceel 1: Herder
Perceel 2: Votex
Perceel 3: Ducker
Perceel 4: Wesseler
Er wordt expliciet voor deze merken klepelmaaiers gekozen. De keuze daarvoor berust in de werkwijze van de aanbestedende dienst welke gestandaardiseerd is op het gebruiken van deze merken klepelmaaiers. De maaiers worden onderling uitgewisseld tussen de verschillende tractoren. Het is daarom een verenigbaarheidseis om voor deze merken klepelmaaiers te kiezen. De te leveren klepelmaaiers moeten volledig functioneren in samenhang met de al aanwezige klepelmaaiers.