Szolgáltatások - 507957-2022
Magyarország-Miskolc: Erdészeti szolgáltatások
2022/S 179-507957
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Növényzeti munkák végzése az ÉMÁSZ területén
Hivatkozási szám: EKR000629962021
II.1.2)Fő CPV-kód
77200000 Erdészeti szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Elosztó hálózati és főelosztó hálózati növényzeti munkák végzése az ÉMÁSZ Hálózati Kft. területén tárgyban, az ÉMÁSZ Hálózati Kft. ajánlatkérővel történő érték alapú keretszerződés megkötésére irányuló tárgyalásos közbeszerzési eljárás - részajánlat tétel lehetőségének biztosításával.
1. rész: Elosztóhálózat Sárospataki régió
Gallyazás: 659 km
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 396 ha
Bozót és cserjeirtás: 5 098 m2
Transzformátor állomás környezetének gyomtalanítása: 16 db
Fakivágás: 5140 db
Kivágott fa pótlása:15 db
Oszloptő tisztítás (növényzet eltávolítása szabadvezeték hálózat egyedi oszlopairól): 1 322 db
2.rész: Elosztóhálózat Miskolci régió
Gallyazás: 930 km
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 763 ha
Bozót és cserjeirtás: 3 342 m2
Transzformátor állomás környezetének gyomtalanítása: 68 db
Fakivágás: 4 297 db
Kivágott fa pótlása: 11 db
Oszloptő tisztítás (növényzet eltávolítása szabadvezeték hálózat egyedi oszlopairól): 2 497 db
3.rész: Elosztóhálózat Egri régió
Gallyazás: 1 407 km
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 587 ha
Bozót és cserjeirtás: 7 352 m2
Transzformátor állomás környezetének gyomtalanítása: 107 db
Fakivágás: 2 017 db
Kivágott fa pótlása:14 db
Oszloptő tisztítás (növényzet eltávolítása szabadvezeték hálózat egyedi oszlopairól): 4 337 db
4.rész: Elosztóhálózat Gyöngyösi régió
Gallyazás: 1 177 km
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 503 ha
Bozót és cserjeirtás: 6 515 m2
Transzformátor állomás környezetének gyomtalanítása: 94 db
Fakivágás: 3 000 db
Kivágott fa pótlása: 46 db
Oszloptő tisztítás (növényzet eltávolítása szabadvezeték hálózat egyedi oszlopairól): 2 236 db
5.rész: Elosztóhálózat Salgótarjáni régió
Gallyazás: 723 km
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 1 056 ha
Bozót és cserjeirtás: 5 686 m2
Transzformátor állomás környezetének gyomtalanítása: 79 db
Fakivágás: 2 496 db
Kivágott fa pótlása: 15 db
Oszloptő tisztítás (növényzet eltávolítása szabadvezeték hálózat egyedi oszlopairól): 2 963 db
6.rész: Főelosztóhálózat Sárospatak-Miskolci régió
Gallyazás: 2 014 db
Oszloptő kezelés: 3 964 db
Oszloptő utókezelés: 4 133 db
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 6 116 300 m2
Fakivágás: 22 430 db
Tuskózás: 359 118 m2
7.rész: Főelosztóhálózat Eger-Gyöngyös-Salgótarjáni régió
Gallyazás: 3 324 db
Oszloptő kezelés: 2 134 db
Oszloptő utókezelés: 2 485 db
Erdőnyiladék tisztítása (kézi, gépi): 8 613 628 m2
Fakivágás: 24 988 db
Tuskózás: 397 665 m2
A megadott mennyiségi adatok valamennyi rész esetében a jelenlegi igényeknek megfelelően 3 (három) évre kalkulált, kizárólag tájékoztató jellegű információk, melyek megadására a tervezhetőség érdekében került sor.
Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára lehívási kötelezettséget
vállal.
A tényleges megrendelés a megadott munkanemekre vonatkozóan az Ajánlatkérőnél felmerülő aktuális
igények figyelembe vételével történik. Megrendeléskor biztosított az átjárhatóság munkatételek mennyisége
tekintetében, a szerződéses keretösszeg mértékéig
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Elosztóhálózat Sárospataki régió
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
77210000 Fakitermelési szolgáltatások
77300000 Kertészeti szolgáltatások
77312000 Gyomeltávolítási szolgáltatások
77312100 Gyomirtási szolgáltatások
77340000 Fametszés és sövénynyírás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A megadott áramszolgáltatási területeken üzemelő elosztó-hálózati szabad vezetékek, illetve transzformátorállomások környezetében az alábbi növényzeti munkák elvégzése:
A megadott mennyiségi adatok a jelenlegi igényeknek megfelelően 3 (három) évre kalkulált, kizárólag tájékoztató jellegű információk, melyek megadására a tervezhetőség érdekében került sor.
A szerződés típusa vállalkozási keretszerződés. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára lehívási kötelezettséget vállal.
A tényleges megrendelés a megadott munkanemekre vonatkozóan az Ajánlatkérőnél felmerülő aktuális igények figyelembe vételével történik. Megrendeléskor biztosított az átjárhatóság munkatételek mennyisége tekintetében, a szerződéses keretösszeg mértékéig.
Elosztóhálózat Miskolci régió
Rész száma: 2
77211400 Favágási szolgáltatások
A megadott áramszolgáltatási területeken üzemelő elosztó-hálózati szabadvezetékek, illetve transzformátorállomások környezetében az alábbi növényzeti munkák elvégzése:
Elosztóhálózat Egri régió
Rész száma: 3
Elosztóhálózat Gyöngyösi régió
Rész száma: 4
Elosztóhálózat Salgótarjáni régió
Rész száma: 5
Főelosztóhálózat Sárospatak-Miskolci régió
Rész száma: 6
A megadott áramszolgáltatási területeken üzemelő elosztó-hálózati szabadvezetékek, és esetenként alállomások környezetében az alábbi növényzeti munkák elvégzése:
Főelosztóhálózat Eger-Gyöngyös-Salgótarjáni régió
Rész száma: 7