Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
PRZEBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 928 NA ODCINKU OD DK 44 DO SKRZYŻOWANIA Z DK 1.
Numer referencyjny: WI-K/PN/220923/1
II.1.2)Główny kod CPV45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Dokumentacja projektowa obejmuje podział na następujące odcinki drogi:
• etap I: Mikołów – Wyry – od km 0+053 do km 5+069,
• etap II: Wyry – Gostyń – od km 5+100 do km 13+028 – odcinek dofinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład,
• etap III: Gostyń – Kobiór – od km 13+477 do km 15+441.
Przewiduje się kompleksową przebudowę drogi w sposób pozwalający na doprowadzenie drogi do wymaganych przez Zamawiającego oraz przez warunki techniczne parametrów technicznych. Projekt obejmuje również kompleksową przebudowę systemu odwodnienia, który z uwagi na budowę chodników, ciągów pieszo – rowerowych, ścieżek rowerowych ulegnie modyfikacji. Konstrukcja jezdni zostanie dostosowana do wymagań nośności 115kN/oś.
Szczegóły zadania opisane zostały w przedmiarze robót oraz w dokumentach zamówienia.