Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: E-VV-9/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka09134200 Dizelsko gorivo
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je DIZEL GORIVO - EURODIZEL BS prema popisu vrste i količine navedene u prilogu obrasca Troškovnik za nabavu goriva u 2021. godini (Obrazac 1.).
Ponuđeno gorivo mora zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi u Republici Hrvatskoj u vrijeme isporuke goriva naručitelju.
Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovniku (Obrazac 1.).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 400 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09134200 Dizelsko gorivo
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je DIZEL GORIVO - EURODIZEL BS prema popisu vrste i količine navedene u prilogu obrasca Troškovnik za nabavu goriva u 2021. godini (Obrazac 1.). Ponuđeno gorivo mora zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi u Republici Hrvatskoj u vrijeme isporuke goriva naručitelju.Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovniku (Obrazac 1.).