Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
PROJEKTIRANJE I IZVOĐENJE RADOVA IZGRADNJE CENTRA ZA GOSPODARENJE OTPADOM LUČINO RAZDOLJE
Numéro de référence: 1/2021-RA
II.1.2)Code CPV principal45222100 Travaux de construction d'usines de traitement des déchets
II.1.4)Description succincte:
Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova, te ishođenja dozvola (uključivo ali ne
ograničavajući se na: građevinska i uporabna dozvola) na projektu izgradnje centra za gospodarenje otpadom Lučino razdolje (dalje u tekstu: CGO Lučino razdolje), u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za
elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u
izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u
graditeljstvu objavljen 2014. godine).
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45222100 Travaux de construction d'usines de traitement des déchets
II.2.4)Description des prestations:
usluge projektiranja, izvođenja radova, te ishođenja dozvola (uključivo ali ne ograničavajući se na: građevinska i uporabnadozvola) na projektu izgradnje centra za gospodarenje otpadom Lučino razdolje (dalje u tekstu: CGO Lučino razdolje), u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata,Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine