29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie STEŚ z elementami KP i PFU wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.: Budowa/rozbudowa autostrady A4 Krzyżowa (bez węzła) – Legnica Południe (bez węzła)
Numer referencyjny: O.WR.D-3.2413.253.2020
II.1.2)Główny kod CPV
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
II.1.4)Krótki opis:
1. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków w sek. II.1.1 ogłoszenia, pełna nazwa zamówienia: Opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej i programem funkcjonalno-użytkowym wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pod nazwą: „Budowa/rozbudowa autostrady A4 Krzyżowa (bez węzła) – Legnica Południe (bez węzła)”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
a) STEŚ z elementami KP (STEŚ-R);
b) opracowań środowiskowych wraz z uzyskaniem DŚU;
c) opracowań geologicznych i geotechnicznych;
d) mapy do celów projektowania dróg;
e) opracowań PFU dla zlecania zadań w formule „projektuj & buduj” (PFU) (dostosowanie wzorcowego PFU opracowanego przez GDDKiA, dostępnego na stronie www.gddkia.gov.pl, do wymagań przedmiotowej inwestycji, w celu realizacji zadania w formule „projektuj & buduj”);
f) udzielanie odpowiedzi na pytania oferentów na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji w formule „projektuj & buduj”.