Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of robust cabinets for the Court of Justice of the European Union
Reference number: COJ-PROC-19/024
II.1.2)Main CPV code44421300 Safes
II.1.4)Short description:
The purpose of this contract is to supply and install robust cabinets for the European Union Court of Justice.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 330 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39130000 Office furniture
39122100 Cupboards
39132100 Filing cabinets
44421722 Safety cases
44421780 Deed boxes
II.2.4)Description of the procurement:
Supply and installation of robust cabinets for the Court of Justice of the European Union:
— low cabinets with 1 door,
— high cabinets with 1 door,
— low cabinets with 2 doors.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro de armarios de seguridad para el Tribunal de Justicia de las Comunidades Europeas
Número de referencia: COJ-PROC-19/024
II.1.2)Código CPV principal44421300 Cajas de caudales
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo de este contrato es suministrar e instalar armarios de seguridad para el Tribunal de Justicia de la Unión Europea.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 330 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)39130000 Muebles de oficina
39122100 Armarios
39132100 Archivadores
44421722 Cajas de seguridad
44421780 Cajas de seguridad para documentos
II.2.4)Descripción del contrato:
Suministro e instalación de armarios de seguridad para el Tribunal de Justicia de las Comunidades Europeas:
— armarios bajos con 1 puerta,
— armarios altos con 1 puerta,
— armarios bajos con 2 puertas.
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Turvakaappien toimitus Euroopan unionin tuomioistuimelle
Viitenumero: COJ-PROC-19/024
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi44421300 Kassakaapit
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen kohteena on turvakaappien toimitus ja asennus Euroopan unionin tuomioistuinta varten.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 330 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)39130000 Toimistokalusteet
39122100 Astiakaapit ja muut kaapit
39132100 Asiakirjakaapit
44421722 Turvakotelot
44421780 Asiakirjalippaat
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Sopimuksen kohteena on turvakaappien toimitus Euroopan unionin tuomioistuimelle. Toimitukseen sisältyy
— matalia yksiovisia turvakaappeja,
— korkeita yksiovisia turvakaappeja,
— matalia kaksiovisia turvakaappeja.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Seifinių spintų tiekimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui
Nuorodos numeris: COJ-PROC-19/024
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44421300 Seifai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties tikslas – tiekti ir įrengti seifines spintas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 330 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39130000 Biuro baldai
39122100 Indaujos
39132100 Bylų spintelės
44421722 Vertybių saugojimo dėžutės
44421780 Dėžės, skirtos dokumentams saugoti
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Seifinių spintų tiekimas ir įrengimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui:
– 1 durų žemos spintelės;
– 1 durų aukštos spintelės;
– 2 durų žemos spintelės.