Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Hosting, údržba a vývoj vzdělávacího prostředí pro mezikulturní obchodní komunikaci
Spisové číslo: EASME/H2020/2018/022
II.1.2)Hlavní kód CPV79410000 Obchodní a podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
EASME hodlá uzavřít smlouvu na služby na zvýšení povědomí malých a středních podniků o mezikulturní obchodní komunikaci a kulturní dimenzi trhů v rozvíjejících se ekonomikách s cílem zvýšit jejich šance na obchodování s těmito zeměmi a inovaci. Konkrétním cílem této smlouvy je aktualizace a další rozvoj vzdělávacího prostředí, které pomůže evropským malým a středním podnikům v podchycení inovačních impulsů v rozvíjejících se ekonomikách.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
EASME hodlá uzavřít smlouvu na služby na zvýšení povědomí malých a středních podniků o mezikulturní obchodní komunikaci a kulturní dimenzi trhů v rozvíjejících se ekonomikách s cílem zvýšit jejich šance na obchodování s těmito zeměmi a inovaci. Práce budou rozděleny do úkolů, které budou realizovány souběžně:
– Úkol č. 1: Průzkumy členů EEN,
– Úkol č. 2: Aktualizace a rozvoj nástrojů vlastního hodnocení,
– Úkol č. 3: Aktualizace a doplnění knihovny dokumentů,
– Úkol č. 4: Organizace a pořádání živých webinářů,
– Úkol č. 5: Podpora, komunikace a činnosti na podporu zpětné vazby,
– Úkol č. 6: IT hosting a údržba,
– Úkol č. 7: Předání.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Hosting, Maintaining and Developing the Learning Environment for Intercultural Business Communication
Reference number: EASME/H2020/2018/022
II.1.2)Main CPV code79410000 Business and management consultancy services
II.1.4)Short description:
EASME wishes to enter into a service contract to increase SMEs’ awareness of intercultural business communication and the cultural dimension of markets in emerging economies in order to increase their chances of doing business with those countries and innovate for them. The specific objective of this contract is the update and further development of the learning environment that helps European SMEs in capturing innovation impulses from emerging economies.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
EASME wishes to enter into a service contract to increase SMEs’ awareness of intercultural business communication and the cultural dimension of markets in emerging economies in order to increase their chances of doing business with those countries and innovate for them. The work will be organised in tasks to be implemented in parallel:
— Task 1: Surveys of EEN members,
— Task 2: Update and development of the self-assessment tools,
— Task 3: Update and enrichment of the document library,
— Task 4: Organisation and delivery of live webinars,
— Task 5: Promotion, communication and feedback activities,
— Task 6: IT hosting and maintenance,
— Task 7: Handover.