Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
European Reference Network: Clinical Practice Guidelines (CPG) and other Clinical Decision Support Tools (CDSTs)
Reference number: SANTE/2018/B3/030
II.1.2)Main CPV code85100000 Health services
II.1.4)Short description:
The overall purpose of this call for tender is to provide assistance to the commission to support the ERNs and their healthcare providers in the process of development, appraisal and implementation of Clinical Practice Guidelines (CPG) and other Clinical Decision Support Tools (CDSTs) taking in account the objectives and criteria set under the framework of Article 12 of Directive 2011/24/EU on patients' rights in cross-border healthcare and relevant implementing measures and procedures. The technical assistance will contribute to implement the capacity of the Networks and its members in their task to produce and adhere to high quality CPGs and other CDST in their area of expertise.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Red Europea de Referencia: Directrices para la práctica clínica y otras herramientas de apoyo a la toma de decisiones clínicas
Número de referencia: SANTE/2018/B3/030
II.1.2)Código CPV principal85100000 Servicios de salud
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo general de esta licitación es proporcionar asistencia a la comisión para prestar apoyo a las redes europeas de referencia y a sus proveedores sanitarios en el proceso de desarrollo, evaluación e implementación de directrices para la práctica clínica y otras herramientas de apoyo a la toma de decisiones clínicas, tomando en cuenta los objetivos y criterios establecidos en el marco del artículo 12 de la Directiva 2011/24/UE relativa a la aplicación de los derechos de los pacientes en la asistencia sanitaria transfronteriza. La asistencia técnica contribuirá a implementar la capacidad de las redes y sus miembros en su tarea de producir y adherirse a directrices para la práctica clínica y otras herramientas de apoyo a la toma de decisiones clínicas de alta calidad en su ámbito de especialización.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Véase la dirección de internet que figura en el apartado I.3)
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Eiropas references tīkls: klīniskās prakses vadlīnijas (CPG) un citi klīnisko slēdzienu atbalsta rīki (CDST)
Atsauces numurs: SANTE/2018/B3/030
II.1.2)Galvenās CPV kods85100000 Veselības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzaicinājuma uz konkursu kopējais mērķis ir sniegt palīdzību Komisijai, lai atbalstītu Eiropas references tīklus (European reference networks – ERN) un to veselības aprūpes sniedzējus klīniskās prakses vadlīniju (Clinical Practice Guidelines – CPG) un citu klīnisko slēdzienu atbalsta rīku (Clinical Decision Support Tools – CDST) izstrādes, novērtēšanas un īstenošanas procesā, ņemot vērā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2011/24/ES par pacientu tiesību piemērošanu pārrobežu veselības aprūpē 12. panta ietvaros noteiktos mērķus un kritērijus, kā arī attiecīgos īstenošanas pasākumus un procedūras. Tehniskā palīdzība sekmēs tīklu un to dalībnieku spēju izveidot un ievērot augstas kvalitātes CPG un citus CDST to zināšanu jomā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.