Services - 509736-2022
Pologne-Bydgoszcz: Services de conception technique
2022/S 180-509736
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
"Stabilizacja poziomu lustra wody jeziora Miejskiego”, gm. Miasto Złotów, pow. złotowski – opracowanie operatu wodnoprawnego
Numéro de référence: BD.ROZ.2810.34.2022
II.1.2)Code CPV principal
71320000 Services de conception technique
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie operatu wodnoprawnego wymaganego w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego oraz wniosku o wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Dla przedmiotowego zadania dokumentację projektową opracowało w 2017 r. Biuro Projektów Wodnych Melioracji i inżynierii Środowiska „BIPROWODMEL” Sp. z o. o, ul. Dąbrowskiego 138, 60-577 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 30 436.86 PLN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71336000 Services d'assistance dans le domaine de l'ingénierie
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie operatu wodnoprawnego wymaganego w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego oraz wniosku o wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.