Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Servicii de Inchiriere Utilaje fara sofer
Referentienummer: 14
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60182000 Verhuur van industriële voertuigen met chauffeur
II.1.4)Korte beschrijving:
Lot 1: Plug pentru deszapezire cu sistem prindere frontala inclus si raspanditor material antiderapant - 8 buc conform specificatii caiest de sarcini
Lot 2: Autoutilitara dotata cu bena - 10 buc conform specificatii caiest de sarcini
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Autoutilitara dotata cu bena
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60182000 Verhuur van industriële voertuigen met chauffeur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Autoutilitara dotata cu bena - 10 buc conform specificatii tehnice caiet de sarcini
Plug pentru deszapezire cu sistem prindere frontala inclus si raspanditor material antiderapant
Perceel nr.: 1
Plug pentru deszapezire cu sistem prindere frontala inclus si raspanditor material antiderapant - 8 buc conform specificatii caiet de sarcini