Dienstleistungen - 510668-2020
Ungarn-Budapest: Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
2020/S 209-510668
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Buszos személyszállítási szolgáltatások 2020
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001094532020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Buszos személyszállítási szolgáltatások eseti jellegű biztosítása (2020.) vállalkozási (keret)szerződés keretében a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A személyszállítást az alábbi 4 különböző, az ajánlatkérő igénye szerint felmerülő - a vezetőn kívüli - férőhelyszám szerinti gépjármű kategóriában szükséges biztosítani:
1. kategória: 9-19 fő
2. kategória: 20-30 fő
3. kategória: 31-49 fő
4. kategória: 50-54 fő
Az ajánlatkérő a férőhelyek számát ülőhelyekben határozta meg - nem elfogadottak azon ajánlatok, amelyek a járművekben az állóhelyek számát is figyelembe veszik.
A szolgáltatás célja:
Az ajánlatkérő vállalja, hogy a Bűvösvölgy Médiaértés-oktató Központokat (a továbbiakban „Központok”) működteti, és ennek látogatását lehetővé teszi tanulócsoportok részére országos hatókörben, valamint a Központok nyári napközis táborában résztvevő gyermekek számára a Központon kívüli programokon való részvételt biztosítja. Ezenkívül vállalja, hogy a résztvevőket eljuttatja a központokban zajló eseményekre, rendezvényekre - ilyen rendezvények pl. a tanulmányi versenyek, nyílt napok stb. Az Ajánlatkérő elvárása, hogy ajánlattevő képes legyen egyszerre, egy időben mindhárom központ szállítási feladatait ellátni. A szállítási feladatok ellátásánál biztosítani szükséges az azonnali, de legfeljebb 120 percen belüli mentést (az utasok másik autóbusszal való tovább szállítását) a buszok meghibásodása esetén (részletesebben lásd a kd-ban).
Az iskolai tanév keretében a Központokba érkező tanulócsoportok számára bérelt autóbuszt (személyszállítási szolgáltatást) biztosít, ahol az igénybe vett busz útvonala az alábbi (az igénybe vétel munkanapon történhet):
— kiállási hely: országos; célállomása: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 95. vagy 4025 Debrecen, Hatvan utca 43., vagy 9400 Sopron, Kossuth Lajos u. 24., majd vissza a kiállási helyre,
— Egy nap, Budapest és Sopron esetében legfeljebb 50 fő tanuló + 4 fő kísérő szállítását szükséges biztosítani, Debrecenbe jellemzően legfeljebb 35 fő tanuló +4 fő kísérő.
Az iskolai tanéven kívül a nyári szünetben 4 héten keresztül napközis tábor kerül megszervezésre a Központokban a 9-14 éves korosztály számára, ahol 1 héten maximum 40 fő gyermek táboroztatása valósul meg Budapesten és Sopronban, valamint 32 fő gyerek táboroztatása Debrecenben. Számukra a Központokon kívül külsős program is beépítésre kerül heti legalább 1 alkalommal - 1 napos program keretében - összesen maximum 40 gyermek és 10 fő kísérő, valamint 32 gyermek + 10 fő kísérő részére. A külső program helyszíne Budapest, illetve Közép-Magyarország, valamint Debrecen, illetve az alföldi régió és Sopron valamint a Nyugat-Dunántúl.
Ehhez kapcsolódóan buszos személyszállítási szolgáltatás biztosítása szükséges az ajánlattevő részéről 4 + 4 alkalommal, alkalmanként Budapesten és Sopronban legfeljebb 50 fő, illetve Debrecenben 42 fő részére, legfeljebb 10 óra/alkalom időtartamra, amelynek kiállási helye: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 95. vagy 4025 Debrecen, Hatvan utca 43, vagy 9400 Sopron, Kossuth Lajos u. 24.
A szerződés időtartama alatt az ajánlatkérő az igények felmerülése alapján egyedi megrendeléseket küld a nyertes ajánlattevő (a szerződést teljesítő vállalkozó) részére. Az egyedi megrendelések összértéke a szerződés időszaka alatt nem haladhatja meg a szerződés keretösszegét.
A keretösszeg kimerítésére vállalt indikatív mérték: 70 %.
További információ közbeszerzési dokumentumokban.