Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 511243-2021
Nederland-Amersfoort: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
2021/S 196-511243
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Maaien waterlopen Bargeveen en Daleveren
Referentienummer: 278013
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: