II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 295-9”.
Reference number: 701801849-1
II.1.2)Main CPV code43611200 Industrial drill bits
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2004 nr 19 poz. 177 tj. Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Zamówienie obejmuje dostawę noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 r. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 295-9.
Przedmiot zamówienia podzielono na 19 części zamówienia (zadań),w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 140 100 szt. noży kombajnowych do organów urabiających.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 19. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: 1 lub więcej części zamówienia
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43611200 Industrial drill bits
II.2.4)Description of the procurement:
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø18 170/69/52/38/30 z nakrętką koronową m24 podkładką sprężystą zawleczką 900 szt.
Lot No: 2
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø22 140/65/65/30/zh twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 6 000 szt.
Lot No: 3
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 147/70/58/38/pr twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 1 500 szt.
Lot No: 4
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 186/92/59/38/pr twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 6 000 szt.
Lot No: 5
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 186/92/59/38/pr - 1 500 szt.
Lot No: 6
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 189/92/59/38 - 1 200 szt.
Lot No: 7
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø22 189/92/59/38 twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 11 500 szt.
„Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 295-9”.
Lot No: 8
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø22 195/102/55/35/pc twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 1 900 szt.
Lot No: 9
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø22 140/65/65/38/30 - 8 000 szt.
Lot No: 10
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 22 140/65/65/38/30/zh twardość części roboczej>=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 6 000 szt.
Lot No: 11
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø22 150/75/65/38/30/zh twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 1 000 szt.
Lot No: 12
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø22 165/90/60/38/30 - 18 100 szt.
Lot No: 13
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø22 165/90/65/38/30 twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 6 500 szt.
Lot No: 14
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 25 175/82/60/35/pc twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 8 000 szt.
Lot No: 15
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 25 195/102/60/35/pc twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 1 000 szt.
Lot No: 16
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø25 140/65/65/38/30/zh twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 12 000 szt.
Lot No: 17
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø25 140/65/65/38/30/ps twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 23 000 szt.
Lot No: 18
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø25 140/66/65/38/30 - 12 000 szt.
Lot No: 19
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø25 165/90/65/38/30/zh twardość części roboczej >=54 hrc warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 14 000 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701801849-1
II.1.2)Główny kod CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19