II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Contract de achizitie publica de piese de schimb pentru aparatura medicala divizat pe 15 loturi
Referentienummer: 4243983/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34913000 Diverse onderdelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Contract de achizitie publica de piese de schimb pentru aparatura medicala divizat pe 15 loturi, conform caietului de sarcini, valabil pana la 31.12.2022
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 291 362.97 RON
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Piese de schimb pentru masina de developat automata
Perceel nr.: 15
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34913000 Diverse onderdelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Piese de schimb pentru masina de developat automata, conform caietului de sarcini
Cantitate estimata contract : 4 buc. Valoarea estimata contract = 5.619,00 lei fara TVA/ lot
Bec lampa scialitica LA300
Perceel nr.: 14
Cantitate estimata contract : 2 buc. Valoarea estimata contract = 2.400,00 lei fara TVA/ lot
Cablu pacing intermediar pentru defibrilator Nihon Kohden
Perceel nr.: 12
Cantitate estimata contract : 5 buc. Valoarea estimata contract = 3.700,00 lei fara TVA/ lot
Piese de schimb pentru anestezie Draeger
Perceel nr.: 8
Piese de schimb pentru anestezie Draeger, conform caietului de sarcini
Cantitate estimata contract : 14 buc. Valoarea estimata contract = 25,511.85 lei fara TVA/ lot
Motor compatibil cu masa de operatii Merivaara Practico
Perceel nr.: 4
Cantitate estimata contract : 1 buc . Valoarea estimata contract = 2.980,00 lei fara TVA/ lot
Piese de schimb pentru echipament radiologie RMN GE 1.5 T Signa Explorer
Perceel nr.: 6
Piese de schimb pentru echipament radiologie RMN GE 1.5 T Signa Explorer, conform caietului de sarcini
Cantitate estimata contract: 6 buc. Valoarea estimata contract = 142.800,00 lei fara TVA/ lot
Piese de schimb sterilizare
Perceel nr.: 1
Piese de schimb sterilizare, conform caietului de sarcini. Cantitate estimata contract : 122 buc. Val. est. contract = 52.650,00 lei fara TVA/ lot
Neon compatibil cu hota cu flux laminar KIM80
Perceel nr.: 3
Cantitate estimata contract : 1 buc. Valoarea estimata contract = 105,00 lei fara TVA/ lot
Consumabile pentru lavoar Medical Process
Perceel nr.: 5
Consumabile pentru lavoar Medical Process, conform caietului de sarcini
Cantitate estimata contract : 15 buc. Valoarea estimata contract = 5.250,00 lei fara TVA/ lot
Consumabile lavoare Tehnoasept
Perceel nr.: 9
Consumabile lavoare Tehnoasept, conform caietului de sarcini
Cantitate estimata contract : 27 buc. Valoarea estimata contract =14.300,00 lei fara TVA/ lot
Piese de schimb compatibile cu videogastroscop Pentax EG-290Kp/H126048
Perceel nr.: 7
Piese de schimb compatibile cu videogastroscop Pentax EG-290Kp/H126048, conform caietului de sarcini.
Cantitate estimata contract : 7 buc. Valoarea estimata contract = 17.114,00 lei fara TVA/ lot
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Piese de schimb Ploscar, conform caietului de sarcini. Cantitate estimata contract : 6 buc. Valoarea estimata contract = 5.568,00 lei fara TVA/ lot
Acumulator reincarcabil Heine compatibil cu otoscop Heine Beta 400, cod x-007.99.383
Perceel nr.: 13
Cantitate estimata contract : 4 buc. Valoarea estimata contract = 1.935,12 lei fara TVA/ lot
Piese de schimb si consumabile echipamente marca BTL
Perceel nr.: 10
Piese de schimb si consumabile echipamente marca BTL, conform caietului de sarcini.
Cantitate estimata contract : 53 buc. Valoarea estimata contract = 9.950,00 lei fara TVA/ lot
Display 5,7 compatibil cu ventilator Fabian
Perceel nr.: 11
Cantitate estimata contract : 1 buc. Valoarea estimata contract = 1.480,00 lei fara TVA/ lot
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Număr de referinţă: 4243983/2022
II.1.2)Cod CPV principal34913000 Diverse piese de schimb
II.1.4)Descriere succintă:
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 291 362.97 RON
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Lot nr.: 15
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)34913000 Diverse piese de schimb
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lot nr.: 14
Lot nr.: 12
Lot nr.: 8
Lot nr.: 4
Lot nr.: 6
Lot nr.: 1
Lot nr.: 3
Lot nr.: 5
Lot nr.: 9
Lot nr.: 7
Lot nr.: 13
Lot nr.: 10
Lot nr.: 11