Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sigilii unic identificabile
Reference number: 2020_20
II.1.2)Main CPV code35121500 Seals
II.1.4)Short description:
Obiectul acordului-cadru este achizitia de sigilii unic identificabile. Contractele subsecvente vor fi atribuite anual.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a solicitarilor de participare: 17 zile. Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari cu 10 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea solicitarilor de participare.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Se vor achizitiona sigilii unic identificabile, conform caietului de sarcini.