Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zakup usług w ramach projektu realizowanego pod nazwą „Lubelski e-IMW”
Número de referencia: 504/U/2019
II.1.2)Código CPV principal72260000 Servicios relacionados con el software
II.1.4)Breve descripción:
Zakup usług w ramach projektu realizowanego pod nazwą „Lubelski e-IMW”, Działanie 2.1 Cyfrowe Lubelskie – projekty z zakresu e-zdrowia, w ramach dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, w ilościach i parametrach nie gorszych od przedstawionych w załączniku nr 1, w podziale na zadania:
zadanie 1: Rozbudowa posiadanych licencji wraz z ich instalacją i konfiguracją,
zadanie 2: Pakiet szkoleń i usług konfiguracyjnych w ramach e-usług dotyczących elektronicznej dokumentacji medycznej.