II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Halemba, Ruch Pokój, Ruch Bielszowice nr grupy 292-9
Nuorodos numeris: 701902221
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 z późniejszymi zmianami), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Siłownik hydrauliczny BSFG-408
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Siłownik hydrauliczny BSFG-408 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Koło boczne ogumowane prowadnicy W-1-A
Pirkimo dalies Nr.: 2
Koło boczne ogumowane prowadnicy W-1-A określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Koło czołowe ogumowane prowadnicy W-1-A
Pirkimo dalies Nr.: 3
Koło czołowe ogumowane prowadnicy W-1-A określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Siłownik pneumatyczny Q 250x1000
Pirkimo dalies Nr.: 4
Siłownik pneumatyczny Q 250x1000 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Mechanizm klapy skipu określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 130x160x6100
Pirkimo dalies Nr.: 6
Prowadnik stalowy 130x160x6100 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 140x180x6100
Pirkimo dalies Nr.: 7
Prowadnik stalowy 140x180x6100 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 140x180x9100
Pirkimo dalies Nr.: 8
Prowadnik stalowy 140x180x9100 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 180x140x9000
Pirkimo dalies Nr.: 9
Prowadnik stalowy 180x140x9000 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 200x150x9000
Pirkimo dalies Nr.: 10
Prowadnik stalowy 200x150x9000 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnik stalowy 220x160x8000
Pirkimo dalies Nr.: 11
Prowadnik stalowy 220x160x8000 określony w załączniku nr 1 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Prowadnica toczna w-1-A określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Tuleja dzielona (2xpołówka)100x55x260
Pirkimo dalies Nr.: 13
Tuleja dzielona (2xpołówka)100x55x260 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnica toczna uniwersalna KU-320/10
Pirkimo dalies Nr.: 14
Prowadnica toczna uniwersalna KU-320/10 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnica toczna boczna KB-320/20
Pirkimo dalies Nr.: 15
Prowadnica toczna boczna KB-320/20 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnica toczna czołowa KC-350/20
Pirkimo dalies Nr.: 16
Prowadnica toczna czołowa KC-350/20 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnica toczna zespolona PHH-1
Pirkimo dalies Nr.: 17
Prowadnica toczna zespolona PHH-1 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Prowadnica toczna krążkowa PHH-2
Pirkimo dalies Nr.: 18
Prowadnica toczna krążkowa PHH-2 określona w załączniku nr 1 do SIWZ
Zestaw prowadnic tocznych W-1-C
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zestaw prowadnic tocznych W-1-C określony w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej wlk.7 212x35 250 kN
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zawiesie liny wyrównawczej płaskiej wlk.7 212x35 250 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową wlk.4 Q 40-44 220kN
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową wlk.4 Q 40-44 220kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawiesie nośne 4xlinowe wlk.4 Q 45-48 880 kN
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zawiesie nośne 4xlinowe wlk.4 Q 45-48 880 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową Q 20-22 40 kN
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zawiesie liny nośnej z sercówką samozaciskową Q 20-22 40 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawiesie kinowe lin wyrównawczych płaskich 197x29 200 kN
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zawiesie kinowe lin wyrównawczych płaskich 197x29 200 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawieszenie nośne 1xlinowe wlk.4 Q 40-44 200 kN
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zawieszenie nośne 1xlinowe wlk.4 Q 40-44 200 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawieszenie lin wyrównawczych okrągłych Q 41-55 SxK wlk.2 100kN
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zawieszenie lin wyrównawczych okrągłych Q 41-55 SxK wlk.2 100kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zawieszenie lin wyrównawczych okrągłych Q 41-55 SxV wlk.2 100 kN
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zawieszenie lin wyrównawczych okrągłych Q 41-55 SxV wlk.2 100 kN, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
Pozostałe części, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902221
II.1.2)Główny kod CPV42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28