Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Lennujaama opereerimise tarkvara teenuse ostmine
Número de referencia: 211736
II.1.2)Código CPV principal48600000 Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento
II.1.4)Breve descripción:
Lennujaama opereerimise tarkvara peab sisaldama minimaalselt Tallinna lennujaamaga sarnase suurusega mitme lennujaama (multi-airport) lahendust (kontserni lahendust), maapealsete teenuste ettevõtete opereerimise lahendust, sisaldades põhifunktsionaalsusena muu hulgas lennujaama põhiandmebaasi (AODB), ressursside haldamist (sh rostering), terminali juhtimist, lennuvälja juhtimist ja tugifunktsioonide funktsionaalsust.