Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan műtőfelszerelés és steri
II.1.2)Fő CPV-kód33100000 Orvosi felszerelések
II.1.4)Rövid meghatározás:
A „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan műtő felszerelés és sterilizáló berendezések beszerzése (2 részterület)
1. rész: Műtőfelszerelés
2. rész: Sterilizáló berendezések
VI. szakasz: Kiegészítő információk