Avis en cas de transparence ex ante volontaire
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Dostawa sprzętu jednorazowego oraz wielorazowego użytku”
Numéro de référence: 13/DZP/33/22/WR
II.1.2)Code CPV principal33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego oraz wielorazowego użytku.
Opisu przedmiotu zamówienia dokonano zgodnie z pierwotnymi zapisami (nr sprawy: 8/22/ZP/PN) w formularzu
asortymentowo – cenowym.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33100000 Équipements médicaux
II.2.4)Description des prestations:
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25